Hypoteční kalkulačka: zjistěte své možnosti

Toužíte po vlastním bydlení, ale nedřímají vám miliony v kapse? Je hypotéka řešení, které aktuálně zvažujete? Jenže si nejste jistí tím, jestli by vám tento typ úvěru byl udělený, případně v jaké výši? Hypoteční kalkulačka je online nástroj, který vám s rozhodovacím procesem pomůže.  

Hypoteční kalkulačka jako vaše pomocná ruka 

I když existují rovnice, na základě kterých si můžete svépomocí spočítat, na jak vysokou hypotéku dosáhnete, případně jak vysoký úvěr je už mimo vaše finanční možnosti, hypoteční kalkulačka je rychlejší způsob, jak se dopídit k požadovanému výsledku. Je nejen automaticky aktualizovaná, ale také vám umožňuje například: 

  • pohrát si s přibližnou výší splátky vaší hypotéky na základě úrokových sazeb, 
  • spočítat výši splátek odrážející se od doby fixace nebo 
  • prakticky okamžitě zjistit, jaké jsou vaše možnosti při různě zadávaných částkách úvěru. 

Flexibilní a rychlé 

Online hypoteční kalkulačka představuje rychlý a flexibilní způsob, jak si zjistit své možnosti týkající se hypotečního úvěru. Stačí zadat požadovanou částku úvěru, délku doby splácení a úrokovou sazbu, kdy v dalším okamžiku získáte odhadovanou výši splátky.  

Jedná se o jednu z možných cest, jak zjistit svou aktuální situaci a možné scénáře odrážející se od našich financí. Hypotéka není schvalována každému, na její odsouhlasení má vliv mnoho faktorů, mezi něž patří například bonita klienta, typ pracovního poměru nebo obor, ve kterém žadatel vykonává svou profesní činnost (více se o hypotékách a nejen o nich dozvíte v mém blogu). Hypoteční kalkulačka však dává alespoň přibližný pohled na věc a uvádí nás více do možného kontextu.  

Jsem tady pro vás 

Je pro vás výpočet vyplývající z hypoteční kalkulačky zajímavý natolik, že o hypotéku opravdu chcete požádat? Nebo chcete výsledek probrat s někým, kdo se v hypotékách pohybuje dlouhá léta? Kontaktujte mě a podívejme se na vaše možnosti společně, případně učiňme další akční kroky vedoucí k získání potřebného úvěru ke koupi vysněného bydlení.  

Jsem Marian Drgo, hypoteční specialista, který vám pomůže hypotéku získat. Kontaktujte mě prostřednictvím kontaktního formuláře níže, případně e-mailem nebo telefonicky. Nebo mě zatím sledujte na sociálních sítích:

Pozn.: Uvedená hypoteční kalkulačka slouží pouze k orientačním účelům a výsledky nejsou závazné. Pro přesnější informace a individuální posouzení jsem vám k dispozici.