+420 731 75 75 96 marian@mariandrgo.cz

Marián Drgo 

Hypoteční specialista

  • Mám 10 let zkušeností a vím, jakých podmínek lze dosáhnout

  • Najdu tu nejlepší nabídku, protože spolupracuji se 14 bankami

  • Připravím hypotéku na míru Vašim potřebám

  • Mé služby jsou pro vás zdarma (provizi mi zaplatí banka)

Chci se poradit

Hypotéka bez průtahů a zbytečných starostí? Jde to!

Proč se obrátit právě na mě?

Hypotéku většina z nás neřeší každý den, ale já jsem v hypotékách jako doma. Neuplyne den bez toho, abych někomu nevyjednal lepší podmínky!

Nezaleknu se ničeho – ať už jde o hypotéku na první bydlení, hypotéku pro živnostníky nebo pro podnikatele, investiční hypotéku nebo financování stavby svépomocí.

A jak to bude probíhat, když se na mě obrátíte?

Vyslechnu si, jaká je vaše představa.

Nabídnu vám varianty řešení.

Vysvětlím výhody i nevýhody.

A  také všechno vyřídím.

Jsem Marián Drgo, váš hypoteční specialista. Když nevíte, dejte mi vědět!

Co vše dokážu zajistit:

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Zafinancuji Váš developerský projekt. Minimalizuji Vaše rizika a maximalizuji Váš úspěch.

POJIŠTĚNÍ

Chopte se odpovědnosti za Váš majetek i život!

O mně

V oblasti financí se pohybuji od roku 2010 a sám aktivně investuji do nemovitostí.

Své klienty jse snažím nejdříve poznat a pochopit, až pak jim připravím ze světa financí to nejrozumnější řešení. Chci, aby připravenému konceptu financování před podpisem dobře rozuměli. 

Jsem hypoteční specialista a své cíle nedržím při zemi. Mířím na nejlepší nabídky na bankovním trhu. Ozvěte se a rád vám poskytnu bezplatnou konzultaci.

Já a můj skvělý tým jsme Vám k dispozici.

 

tel: +420 731 75 75 96

email: marian@mariandrgo.cz

Marian Drgo/ WeWork Národní 135/14,

110 00 Praha 1 – Nové Město

Zůstaňme ve spojení  na sociálních sítích

Nejvíce aktívní jsem na mém profesním Facebooku

S kým spolupracuju

 

 

Do vztahů napříč finančním sektorem jsem investoval spoustu úsilí. Díky tomu žadatelům o hypoteční úvěr vyjednám lepší podmínky, než jaké si na trhu zajistí sami. V komunikaci s bankou ušetřím Váš čas, peníze i nervy. Díky znalostí metodik a „přemýšlení“ bank, Vám připravím konstrukci financování na míru tak, aby ho banka přijala.

Těším se na spolupráci.

bank

stavební spořitelny

pojišťoven

investičních společností

Jenom pár referencí mých klientů

‎Kris Hůrková

Moc dekuji panu Drgovi a slecne Monice za prpfesionalni a lidsky přístup,pri reseni zivotnich situaci.Moc za vse dekuji a tesim se na dalsi spoluprace 🙂 a preji mnoho uspechu 🙂

Kristýna Hůrková

Patrik Macho

Velice si cením spolupráce s panem Drgem v oblasti zprostředkování hypotečního úvěru, zejména díky jeho přímému a rychlému jednání s výborným výsledkem. Přehled v oblasti bankovnictví také podtrhuje schopností zajistit související pojištění a ochotou poradit s novou daní z převodu nemovitosti.

Patrik Macho

Denisa

Schopnej, sympatickej, zodpovednej…zkratka doporucuji 🙂

Denisa Sokolová

Míša

Člověk míní život mění. Vše je v pohodě, jste nad věcí, zařizujete si bydlení s nutností hypotéky a když už to vypadá že to máte, tak se vše po…. banky vás odmítají a berou vám poslední špetku naděje aniž by s vámi byla potíž. Pak je tu pan Drgo, který je opravdu specialista, se vším pomůže a nemožné je rázem možné. Děkuji!

Michaela Ziková

Veronika

Skvělá volba při vyřizování hypotéky. Člověk je téměř bez starostí. Podepíše jen pár papírů, na jejichž podmínkách se předem domluví, a celý proces s bankou + komunikace s developery jsou zajištěny ze strany p.Drga. Díky moc!

Veronika Šibravová

Kristyna

Nejlepší volba při výběru hypotečního specialisty 🙂 budu se opakovat , milý , vstřícný , jedná s Vámi na rovinu … jste nejlepší 🙂 moc děkujeme a těšíme se na další vyřizování 🙂

Kristyna Elen Lipkovicsová

Kačka

Milý, trpělivý, vstřícný přístup…milion našich otázek a nesmyslů, pro vše odpověď a pochopení… Nejsme žádní finanční neandrtálci a služby poradce jsme nikdy nepotřebovali, ale nebýt Mariana, nikdy bychom banku nedostali tam, kam jsme potřebovali 🙂 Doporučuji a děkujeme!

Kačka Trčková

Monika

Doporučuji , vřele , milé , lidské jednání. Vymyslel , poradil , zařídil . Děkuji.

Monika Jarošová
Marian Drgo - Hypotéky, hypoteční specialista, Hypoteční úvěr , Hypotéka , refinancování , nejlepší hypotéka , refinanc , hypotéka na výstavbu domu , americká hypotéka , hypotéka , americká hypotéka , refinancování , nejlepší hypotéka , sazby hypoték , refinanc , hypoteční poradce , jak na hypotéku , hypotéka na pronájem , hypotéka pro osvč , hypoteční specialista , levná hypotéka , investiční hypotéka , hypotéka 3 miliony , bankovní registry , dobrá hypotéka , hypotéka 2 miliony , chci hypotéku , hypotéka pro živnostníky , hypotéka praha , hypotéka na výstavbu domu , doplacení hypotéky, hypotéka 4 miliony , kdy refinancovat hypotéku , hypotéka americká hypotéka refinancování nejlepší hypotéka sazby hypoték refinanc hypoteční poradce jak na hypotéku hypotéka na pronájem hypotéka pro osvč hypoteční specialista levná hypotéka investiční hypotéka hypotéka 3 miliony bankovní registry dobrá hypotéka hypotéka 2 miliony chci hypotéku hypotéka pro živnostníky hypotéka praha hypotéka na výstavbu domu doplacení hypotéky hypotéka 4 miliony kdy refinancovat hypotéku

Olga

Marián vyniká vytrvalostí až buldočí, ve svém oboru je skutečným profesionálem a pro klienty udělá naprosté maximum. Výjimečná je i jeho spolehlivost, vždy dodržel, co slíbil. Jeho služby mohu s plnou odpovědností doporučit.

Olga Vlachová

Lukáš

Perfektni spoluprace, vyborne jednani …. Velmi spokojen.

Lukáš Růžička

Michaela

Aj my ďakujeme veľmi pekne za vybavenie hypotéky. So službami pána Drga sme nadmieru spokojní. Milé vystupovanie, príjemná nenásilná komunikácia a vždy ochotný pomôcť či poradiť. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme!

Michaela Sporková

Dominika

Ještě jednou touto cestou děkujeme za vyřízení hypotéky, nejdříve se to zdálo být nemožné, ale bydlení máme a mužeme být spokojení. Pana Mariana mužu jen doporučit, jako jediny vzdy dodrzel sva slova na sto procent a komunikace byla jedna radost. Přejeme spoustu dalších spokojených klientu.

Dominika Novotná

Videa o hypotékach a věcech kolem z mého Youtube kanálu

Mé články ohledně hypoték a souvisejících tématech

Hypotéka pro živnostníky

Hypotéka pro živnostníky Jste živnostník / OSVČ a zjišťujete možnosti získání hypotéky? Ideálně ještě před podáním daňového přiznání za poslední ...
Čti dále

Refinancování hypotéky – pár tipů jak ušetřit

Refinancování hypotéky – jak na to? Parametr fixní období úrokové sazby končí dnem … tuhle větu , možná v drobné ...
Čti dále

Jak na hypotéku, aneb co mě bude čekat

Jak na hypotéku, aneb co mě bude čekat Jak na hypotéku   Dvakrát měř a jednou řež, to platí u ...
Čti dále

Nejlepší způsob jak mě teď hned můžete kontaktovat je napsat vzkaz do tohoto formuláře.

Váš vzkaz si přečtu hned jak budu mít chvilku a buď to Vám  odpovím do mailu  a nebo ideálně rovnou zavolám.

Kontaktní formulář

4 + 12 =

Mapa mé Pražské kanceláře a kontakty na mě:

Sídlo

WeWork , Marian Drgo , Národní 135/14,
110 00 Praha 1 – Nové Město

Email

marian@mariandrgo.cz

Telefon

+420 731 75 75 96

Sociální sítě

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial