Hypoteční úvěry

  Hypoteční úvěry

Není hypotéka jako hypotéka.

 

Ať se jedná o hypoteční úvěr účelový (tzn. koupě, refinancování, výstavba, rekonstrukce, rozdělení SJM, vyplacení dědického podílu, konsolidace nebo kombinace výše uvedeného) nebo hypoteční úvěr neúčelový.

S prokazováním příjmu nebo bez něj. Bankovní nebo nebankovní. Hypotéky pro živnostníky, pro podnikatele nebo cizince, hypotéka s příjmem ze zahraničí nebo hypotéka na nákup nemovitosti v zahraničí.

Připravím pro vás optimální konstrukci pro financování vašeho záměru. Od koupě pozemku nebo chaty až po financování koupě bytového domu na pronájem nebo jiné výnosové akvizice zajištěné nemovitosti.

Každá banka má několik typů hypoték a každá hypotéka má svá metodická pravidla a možnosti. Proto není vůbec jednoduchá orientace v tomto sektoru pro „nezasvěceného“. To, že má kamarád a nebo soused hypotéku v Bance 1 za nějakých podmínek, neznamená, že je to vhodné řešení pro vás. Zvláště, když kupoval byt a vy chcete stavět bez faktur a také máte jiný příjem.

Také není často spolehnutí na informace, které člověk dostane přímo v bance. Mnohdy jsou bankéři neznalí důležitých detailů.  A druhá věc jsou nabídky sazeb, poplatků a podmínek čerpání.

 

 

V metodikách bank naleznu cestu, jak váš záměr realizovat nebo jej v čas připravíme tak, aby byl pro banku akceptovatelný.

 

 

 

 

[pirate_forms]